-

Gözden kaçırmayın

İyi Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun'un Genel Merkezdeki Ziyaretçisiİyi Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun'un Genel Merkezdeki Ziyaretçisi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Artuk Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Önder Artuk’u kabul ederek nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Belediye başkanlığında gerçekleşen görüşmede, şehir ve bölgeye dair çeşitli konular ele alındı.

Burcu Köksal görüşme sonrasında yaptığı açıklamada, "Afyonkarahisar'ın gelişimi için şirketlerin ve sanayicilerin katkıları büyük önem taşıyor. Önder Artuk'a ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Bölgemizin ekonomik ve sosyal anlamda kalkınmasında iş birliği ve dayanışma içerisinde çalışmaya devam edeceğiz," dedi.

Görüşmenin detayları hakkında bilgi veren Köksal, Afyonkarahisar'ın geleceği için yapılacak projelerin ve iş birliği fırsatlarının değerlendirildiğini vurguladı. Önder Artuk ise, şehrin kalkınmasında belediye ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.