-
Gözden kaçırmayın
![Sandıklı Hüdai Termal Turizm Altyapı Hizmet Birliği toplandı](/images/temp/66a2495a678a2_sandikli9.jpg)
Afyonkarahisar İl Müftülüğüne bağlı Mirac Camii 4-6 yaş Kur'an Kursunda Kur'an'a geçme programı düzenlendi. Kurs öğreticileri rehberliğinde gerçekleştirilen programda, öğrencilere salavatlar eşliğinde taçlar giydirilip belgeleri takdim edildi. Etkinlikte öğrenciler, Kur'an ayetleri, hadis-i şerifler ve çeşitli gösteriler sunarak yeteneklerini sergiledi. Program sonunda misafirlere ve öğrencilere çeşitli ikramlar yapıldı. Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür edildi.
Yorumlar
Yorum Yap